Toyota RAV4
2.5 Hybrid 218PK Style trekhaak|leer|stoelverw.|cam|acc|nav|lmv18
Direct kopen, basisprijs: € 30.950,-
Direct kopen, basisprijs
€ 30.950,-
LEASEPRIJS: € 427,25 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 5.184,52 |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Toyota RAV4 |
|---|---|
| Uitvoering: | 2.5 Hybrid 218PK Style trekhaak|leer|stoelverw.|cam|acc|nav|lmv18 |
| ALGEMEEN | |
| Emissienorm: | Euro 6 |
| Bouwjaar: | 4 augustus 2022 |
| Carrosserie: | SUV |
| BTW / Marge: | BTW |
| Kilometerstand: | 106.659 km |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Aantal sleutels: | 2 |
| Aantal handzenders: | 2 |
| Brandstof: | Benzine / Elektrisch |
| Transmissie: | Automaat |
| Kleur: | grijs |
| Onderhoudsboekjes: | Ja, aanwezig |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 427,25 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 30.950,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | R-956-DP |
| Motorinhoud: | 2.487 cc |
| Vermogen: | 0 kw / 0 pk |
| Laadvermogen: | 570 kg |
| Gewicht: | 1.565 kg |
| Wielbasis: | 269 cm |
| Hoogte: | 1.685 cm |
| Breedte: | 186 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 2.135 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd: | 750 kg |
| Max. trekgewicht geremd: | 800 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Comfort
- Cruise control
- Regensensor
- Adaptieve Cruise Control
- Airconditioning
- Binnenspiegel aut. dimmend
- Climate Control
- Elek. bedienbare ramen
- Elek. verstelbare spiegels
- In hoogte verstelbaar stuur
- Exterieur
- Achterruitwisser
- Afdekhoes
- Buitenspiegel rechts
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Buitenspiegels elektrisch verstelbaar
- Buitenspiegels in carrosseriekleur
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Centrale vergrendeling
- Centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Chroom delen exterieur
- Dakrails
- Dimlichten automatisch
- Elektrisch bedienbare achterklep
- Extra getint glas achter
- Keyless entry
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- LED koplampen
- Lichtmetalen velgen 18"
- Metaalkleur
- Mistlampen voor
- Parkeersensor achter
- Parkeersensor voor
- Sportvelgen
- Trekhaak
- Trekhaak met afneembare kogel
- lichtmetalen velgen
- Infotainment
- Audio installatie
- Audio installatie premium
- Bluetooth Streaming
- DAB
- Multimedia-voorbereiding
- Navigatiesysteem
- Navigatiesysteem full map
- Radio
- Spraakbediening
- Stuur multifunctioneel
- Interieur
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Achterbank met armsteun en skiluik
- Achterbank verstelbaar
- Airco automatisch
- Airconditioning Climatic Vol Automatisch
- Armsteun achter
- Armsteun voor
- Bagagedek
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Binnenspiegel automatisch dimmend
- Buitentemperatuurmeter
- Cruise control adaptief
- Electronic climate control
- Elektrische ramen voor
- Elektrische ramen voor en achter
- Elektrisch verstelbare bestuurdersstoel
- Kunstlederen/stof bekleding
- Kunstlederen bekleding
- Lederen bekleding
- Lendesteun(en) verstelbaar
- Middenarmsteun voor
- Stuurbekrachtiging
- Stuur en versnellingspook (kunst)leder
- Stuur verstelbaar
- Voorstoelen verwarmd
- verstelbare stuurkolom
- Milieu
- Start/stop systeem
- Veiligheid
- Achteruitrijcamera
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Alarmsysteem
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Gordelairbag(s)
- Grootlichtassistent
- Hill hold functie
- Isofix bevestiging voor kinderzitjes
- Rijstrooksensor
- Verkeersbord detectie
- Vermoeidheids herkenning
- Airbags
- Alarm
- Mistlampen
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Overige
- Aanhanger assistent
- Achteropkomend verkeer waarschuwing
- Adaptieve bochtverlichting
- Adaptieve cruise control
- Android Auto
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Apple Carplay
- Apple Carplay/Android Auto
- Armleuning midden voor
- Automatische snelheidsbegrenzing ISA
- Automatische verlichting
- Autonomous Emergency Braking
- Bekerhouders voor
- Bestuurdersairbag
- Bluetooth
- Bots herkenning en activatie
- Bots waarschuwing systeem
- BOVAG-Garantie
- Brake Assist System
- Camerabeeld in binnenspiegel
- Chroompakket
- Climate Control
- Connected services
- Cruise control adaptief met Stop&Go en stuurhulp
- Dealeronderhouden
- Deelb. achterbank (ongelijke delen)
- Elektronische remkrachtverdeling
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Full-LED koplampen
- Geluidsimulator
- Hemelbekleding donker
- Hoofd airbag(s) achter
- Hoofd airbag(s) voor
- Kaartleeslamp voor
- Keyless entry & Go
- Keyless start
- Knie airbag(s)
- LED mistlampen
- Mobiele telefoon met Bluetooth
- Multifunctioneel stuur
- Multimedia scherm standaard
- Multimediasysteem
- Navigatie dmv koppeling mobiele telefoon
- Navigatie Europa
- Navigatiesysteem
- Navigatiesysteem met kleuren scherm
- Onderhoudsboekje aanwezig
- Passagiersairbag
- Reservewiel, thuiskomer
- Rijstrooksensor met correctie
- Rokersvrije auto
- Schakelpaddles
- Touchscreen
- USB
- Velgen Alu, 18 inch
- Volledig digitaal instrumentenpaneel
- Volledig digitaal instrumentenpaneel groot
- Zij airbag(s) voor
- ASR